кінь

про Ярославів та Софронів

Кожного разу, коли з якоїсь нагоди вперше роблять перекличку і зачитують моє прізвище, то питають:
- Андрій Мудрий. В тебе що, таке прізвище?
- Так, - кажу.
- А чого ти не Ярослав?
В цей момент я колись давніше придумав все нові та нові замислуваті пояснення, поки не знайшов, те котре мені сподобалось. Кажу:
- Мені подобається коли мене Андрієм називають. Зрештою, це моє ім'я.
А от недавно подавав документи в церкву, на шлюб, і мене церковний паламар питає:
- Мудрий -  то в тебе прізвище таке.
- Так, - кажу і думаю знов буде байка про Ярослава Мудрого і все таке.
- А чого ти не Софрон. От гарно буде, Мудрий, а до того ще й Софрон, то грецькою також "мудрий". Ти ще часом не професор. Тоді взагалі будло би тричі мудрий.
От тепер коли мене перепитають, чому я не Ярослав, скажу: "Добре, що не Софрон".

А взагалі люблю я своє прізвище. Ще й з псевдами не треба сильно напружуватись.
кінь

про псалми

Сьогодні зранку, поки я безпішно намагався підняти своє тіло з ліжка, після вчорашнього, вже котрого за рахунком, виїзду по підготовці до ремонту, Юрко, котрий всю ніч займався перекладом сценарію фільму "The Narnia Code" зайшов на сторінку із псалмами. Прочитав мені Псалом 18. І досі дивуюсь що наштовнуло його на таку думку. Ніколи за ним такого не помічав.
Єдина думка, котра у мене виникла - написати Псалом, виявляється не так і складно. Тільки от що давали переспіви псалмів сучасним поетам. Ними ж певно рідко хто користався?
кінь

Дещиця вільного часу.

Завжди так буває. Коли в тебе постійно купа роботи, котру ти повинен зробити першочергово, іншим справам виставляєш статус "зроблю пізніше, коли з'явиться вільний час". Коло чверті години тому, я закінчив все, що повинен був зробити. Виглядає на те, що маю годинку другу вільного часу, але геть не можу второпати, що ж я мав зробити, коли в мене з'явиться вільний час.
кінь

(no subject)

Замість епіграфа
"Тільки в хауз - зразу Хауз" (с) Хтось із френдів.

До речі в мене саме так і відбувається. І це не тому, що я собі його скачав, а тому що приходжу додому коло опівночі. Але байка зараз трохи не про це.

Оце дьорнуло мене нещодавно пройти тест на те, хто я із серіалу. І що б ви думали - сама банальність - "Вы - Грегори Хауз" - сказала мені пекельна машина. І від того часу почалось. Співробітниця, котра також дивиться M.D. яас до часу любить невзнак сказати, що "цитати - це твоя парафія". Або коли, щось розумне сказав коліжанці про здоров'ячко, то вже і це стає приводом нагадати про схожість. І спробуй тут пояснити, що програма над якою і я працюю вимагає знання того, які медикаменти на що мають алергію, який відсоток населення у Флориді - сільське, чи який формат поштового коду у Масачусетсі.

Мене звісно, отакі порівняння не зачіпають, навіть трохи навпаки, але ж звідки ... звідки вони знали про мій результат тесту?

UPD. Ось лінк кому стало цікаво: http://aeterna.ru/test.php?link=tests:22359 . Хто хоче, результати може лишити в коментах.
кінь

Use Skype

Коли почалась вся ця мара з протоколами аськи, та схожими іншими налаштуваннями то я вирішив полишити спектакль цей вельми нудний і не перезавантажувати кожний раз нову версію. З тими, хто активно користується GoogleTalk проблем я не мав, хоча деколи було не зручно. Тому я вирішив скористатись можливістю, котру я мало коли брав до уваги - Skype. До того користувався нею тільки тоді, коли ми скоординовували команду для ЩоДеКоли.
А виявилось, що річ і для віртуальних діалогів дуже зручна.

Так от для чого була ця прелюдія.
Закликаю всіх перейти від ICQ котрим переважно користується пострадянський простір, на Skype, котрим користується більш цивілізований люд (примітки на полях: Чим, до речі, індуси користуються, розкажуть хто знає).
А щоб це не було простим закликом, подумайте про те, як гарно, коли напроти вашого імені - український прапор ;)
кінь

Я на твіттері

Відтепер я на і на твіттері:
http://twitter.com/Mudry

UPD: Думаю, що це непоганий інструмент, коли щось хочеш написати, але воно за суттю і обсягом не дотягує до LJ-посту.
UPD 2: Хто користується "Вогнелисом", тому буде корисна така втичка - TwitterFox. А ще я з Твіттером вирішив для себе моральну дилему, котра забороняла мені в LJ ділитись лінками на LJ. Тепер пхатиму їх у Твіттер.
гіга

And then a miracle occurs...

Мурзік Васильович був правий: "Що не кажіть, а в людства зоряне майбутнє".

Часто буває так, що ми сприймаємо чудеса, як нормальні речі, і нам вдається дуже багато. Тільки вартує задуматись: "Ого, як в мене таке вийшло? Круто. Ану спробую ще раз...", то вже нічого не виходить. Відтак, якщо віриш в свої сили - тобі вдається багато.
А якщо не вдається - просто заслабо в себе віриш.
От дядько на малюнку точно в себе вірить, тільки не може пояснити чому. І здається мені, що саме так зароджувались найгеніальніші винаходи людства...

сом

Любити роботу

От всі кажуть, що добре любити свою роботу.
Але якщо в медалі є аверс, то в неї є і реверс.
Мій реверс полягає в тому, що я залишаюсь от до такого часу на роботі, щоб завершити, те, що почав.
P.S. Дякую [info]gwise !
кінь

Цей світ непогана місцина, щоб в ній народитись

Останні кілька тижнів пригадується цитата із книжки "День смерті пані День". Це Ягреяорі Корсо (здається).

"Цей світ непогана місцина, щоб в ній народитись,
Якщо вам звісно не йдеться про постійне щастя чи вічне життя
"