mudry (mudry) wrote,
mudry
mudry

дещо про електронну переписку

Так вже складаються обставини, що останнім часом найбільша часка комунікації припадає на обмнін миттєвими повідомленнями, та електронну пошту. Можна звісно поставити під сумнів, що комунікація через скайпи, діґсбі тощо в мене відбувається миттєво: зазвичай на листи я відповідаю раніше, а вже потім дивлюсь хто що мені написав, але мова не про це.

Щоб полегшити роботу з поштовою скринькою оце весь "комунікуючий сегмент людства" придумав купу всіляких штук і скорочень.
Ну от приміром, якщо хочеш донести кортке речення, і в деталі не вдавататись, то можна все повідомлення вказати в темі, а після того поставити [EOM], котре означатиме 'End of message'. Не кажучи вже про скорочення EOD (End of Day), EOW, EOY тощо. І це, завважте, придумали ще до епохи SMS-івок і твітерів.
Чув також історію, що у автоматизованому підписі перед іменем, замість якогось "щиро ваш", чи там "з найкращими побажаннями" писав "Without wax", що значить замість воску. Всім це здавалось дещо завуальованою вульгарністю, але чомусь він так вирішив писати. Виявилась от яка історія. В римські часи, коли перевозили гранітні плити для облицювання чи інших потреб, останні часто давали тріщини, при необачному транспортуванні, і тріщини заліплювали воском. А ті плити, корі доїхали в цілісності були найвищої якості, а отже, без воску, і саме так блямпочку їм чіпали. В перекладі на римську це звучало як 'sine cero', від чого пішло слово sincerely, додаючи до якого 'yours' ми отримуємо уввічливий підпис. Таку байку мені розповів вчора мій колєґа по роботі.

Сьогодні ж інша коліжанка розповіла що ж значть {disarmed} в темі листа (передаю мовою подачі):

The tag {Disarmed} in the subject of an email means that the MailScanner anti-virus system has removed potentially dangerous content — in the same way that you’d say “She disarmed the bomb”.
MailScanner will automatically remove the following kinds of content from email:
* File attachments which are frequently used to distribute malicious software, such as Windows .exe files. For the complete list, see Anti-virus “dangerous email attachments”.
* Files with suspicious names, such as names with a lot of spaces, or those ending in a “double extension” like .doc.exe.
* Files which have exactly the same names as known viruses, such as happy99.exe.
* HTML tags which can be used for malicious purposes, such as Iframe tags.
* “Web bugs” — small images used to track when you open an email. These are often used by email newsletters.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 2 comments