mudry (mudry) wrote,
mudry
mudry

Настільний хокей

Сьогодні вперше в житті грав внастільний хокей.
Ми подарували його колєзі з роботи. Вчора був його останній день в нашій команді. Але оскільки прощальний вечір в нього затягнувся до пізньої ночі, а хокей опинився у когось у машині з тих хто ще з нами працює (так, я штука дуже габаритна), то хокей не поїхав до Києва і на місяць залишився в нас. Сьогодні вирішили, з дозволу власника, його протестувати.
Я в дитинстві не розумів яка може бути від цього радість. Так, я завжди шукав в іграшках сенс і чим вони можуть мені бути цікаві. А тепер коли став дорослішим, стало цікаво.
Не очікував що так піде. Перший же матч закінчився із ррахунком 3-0 на мою користь. Але в чотири руки грати виявилось цікавіше.
Це знайомство з такою цяцьою тривало не багато - десь хвилин двадцять, але ще потім добрих десять хвилин, курсор мишки видавався мені хокеїстом із металічною ключкою.
Що не кажи, а деякі іграшки створюються насправді для дорослих, а дітьми тільки прикриваються. Як от ще наприклад машинки на пульті, чи щось ще. Зрештою, ми всі трохи діти, хтось більше, хтось менше, і тільки часом справи наганяють нам на обличчя серйозний вираз.
Tags: біо
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 4 comments