mudry (mudry) wrote,
mudry
mudry

Виявляється відповідати на запитання трішки простіше, ніж створювати текст самому. А ще простіше коли в тебе є вибір. Трохи складніше з тим, як би його обґрунтувати. Але, якщо йдеться про смаки, то тут певно кожен хоче мати волю ними поділитись. Мабуть, саме тому у всемережжі є стільки інструментів, радити прочитати щось, чи переглянути своїм колєґам.

А тепер від ліричного відступу, перейдімо до питань від nichna:

вино чи коньяк?
Люблю і те й інше. Але таки коньяк. Коньяк дозволяє розслабитись. Його споживання більше, як на мене, вимагає настрою собі пороздумувати чи пофілософствуати. Тут допитливий читач міг привести приклад, що у Хайяма роздуми супроводжувались вином, а історик математики ще й нагадати, що саме форма винного келиха наштовхнула останнього на думку про кубічні криві. Я ж залишивши це екскурсом в історію, нагадаю, що за часів Хайяма коньяку ще не було.
А ще я люблю каву. А її краще споживати в парі з коньяком, а ніж з вином.

небо чи стеля?
Мабуть стеля. Мандрівний співець з мене ніякий, то ж стверджувати, що небо - це моя стеля - недоречно. Я звісно люблю волю, простір, далечінь, та все ж навіть у мандрах я надаю перевагу ночувати під стелею шатра. А ще, якщо врахувати, що "Мій дім - моя фортеця про мене", то сумніви зникають самі собою.

рух чи спокій?
Спокій. Спокій заставляє замислитись... Зрештою спокій, це якби початок руху (я в тому сенсі, що спочатку подумав, а потім рухаєшся). А якщо рухатись не зупиняєшся, то робиш все автоматично, і все минає повз тебе. Якщо ж обрати спокій, то даєш собі право зупинитись і сказати "Зупинись мить...", а потім можна рухатись далі.

скайп чи гугл ток?
Нарешті я дочекався технічного запитання. Якби мені залишали право на щось одне, то я обрав би скайп. По перше, за контактами гугл-току можна знайти друзів у скайп, а навпаки - ні. По-друге, скайп зручніший. А потретє, скайп - канал найважливішого для мене мережевого спілкування.

P.S. Виявляється я знову можу викладати думки реченнями. Круто!
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 10 comments