mudry (mudry) wrote,
mudry
mudry

 • Mood:
Я не великий прихильник флешмобів у ЖЖ, але вже так складається, що нічого аж надто цікавого я вигадати не можу, а написати вже руки трохи сверблять то я підтримую ініціативу з флешмобом. Я б його назвав "either ... or ..." чи щось таке.

Отож martuha36 питає мене таке:
1. Фільм чи книжка?
Так і тягнуться руки написати фільм. Їх протягом останнім часом значно більше. Я б навіть сказав радше відео. Youtube дивлюсь значно частіше. Але таки скажу, що книжка. Книжка, це не щоденний контент, котрий ти прочитав, а ще як виникне бажання то прокоментував. Або відповів на e-mail, вдумався, відповів і забув. Книжку починаєш читати поступово, ніби сьорбаєш чай. І вникаєш, і смакуєш нею. Або за три чи чотири сесії ковтаєш її як лимонад влітку. І хочеш ще. Таке часто буває, коли давно не брав книжки до рук. І особливо, коли сумніваєшся, чи скоро візмьеш наступну. Щоб прочитати заради власного задоволення, маю на увазі.

а потім ще таке:
2. Асфальт чи бруківка?
Тут безперечно можна бути впевненим. Бруківка, це те чим я можу гордитись. Ну, точніше я горджусь рідним містом, коли показую які гарні у Львові вулиці. А особливо в дощ. Бруківка особливо відбиває вечірнє світло і створює якусь ностальгію, хоча сумувати, власне, нема за чим. Бо Львів поки лишаєьться таким як я його пам'ятаю. Бруківка тримається століттями. Якби я був поетом, то сказав би, що в щілинах, між окремими каменями пам'ять епох. А оскільки я не поет, то просто обираю бруківку.

замість міттеншпіля (він виявився коротким):
3. Давати чи брати?
Брати. Добрий господар все додому тягне :) Зрештою, ти нічого не зможеш дати, якщо нічого не будеш мати. А мати ти не зможеш поки чогось не візьмеш. Треба колись розпочати крутити це коло.

і насамкінець:
4. Зовнішнє чи чи внутрішнє?
Поганенький з мене філософ, але таки таки зовнішнє. Ми ті, ким нас сприймають. І часто, ми самі не впевнені чим/ким ми є. То хай же буде так, як впевнені у цьому інші. Хоч комусь буде від того простіше. Зрештою, про щось внутрішнє ми знаємо тільки тоді, коли вони з глибин випливає назовні.

Ну от, здається трохи виписався. Вирвалось трохи назовні, і стало легше.
До нових зустрічей в ефірі!

Tags: щоденне
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 12 comments